Кастинг «Школа має талант»

Як відомо, всі діти народжуються талановитими. Хтось вміє співати, хтось танцювати, малювати чи показувати фокуси. Існує чимало таких талантів, які на міжшкільних конкурсах не всі мають змоги показати за браком часу. А нам дуже хочеться підтримати прагнення дітей до творчості.

Так ось саме сьогодні в нашому НВК відбувся кастинг «Школа має талант».

Учасники конкурсу мали змогу продемонструвати свої таланти у чотирьох номінаціях: „Вокал”, „Хореографія”, „Театральне мистецтво” і „Довільний жанр”. Школярі вражали журі та глядачів різнобарв’ям сценічних образів, артистизмом та виконавською майстерністю. Ми почули прекрасні голоси, побачили танцювальні номери, послухали чудові вірші, а також вражаючими були фокуси у виконанні старшокласника.

За підсумками цього кастингу відбудеться заключний гала – концерт.

Ми ще раз переконалися, що наш НВК дійсно багатий на талановитих і успішних дітей, які залюбки демонструють своє вміння глядачам.

Школа має талант