Казкова подорож 3-Б класу

Не вірите? Але і в музеях інколи трапляються дива! Так у Музеї історичних коштовностей України, який знаходиться на території Національного Печерського історико-культурного заповідника (територія Києво-Печерської лаври), живуть казкові герої! І у цьому змогли переконатися учні 3-Б класу, які нещодавно побували там на інтерактивній екскурсії-квесті-кукаресті «Витребеньки Бабусі Ягусі». Діти розглядали експозиції у залах музею, а разом з цим виконували цікаві завдання від Бабусі Ягусі – розгадували ребуси, шукали зображення на експонатах, відповідали на поставлені запитання на увагу тощо. За правильні відповіді дітвора отримувала від Бабусі чарівні пір’їнки для казкового півника. Під час надзвичайно цікавої та змістовної екскурсії школярі познайомилися з історією української гривні, мандрували разом зі скіфами та слов’янами просторами України, усіх вразила своєї красою відома «знахідка століття» – золота скіфська пектораль. На завершення екскурсії-квесту Бабуся Ягуся перетворила учнів на артистів і вони всі разом взяли участь у театральній постановці за історичними мотивами експозицій музею.

Казкова подорож