Конкурс « Маленька леді-2018»

Чарівна леді йде по залу.
В її очах страху нема.
Вона пливе немов лебідка.
Така гарненька й ділова!

30 листопада актова зала нашого НВК стала центром краси й таланту, а також місцем, де загораються нові зірочки. Учні четвертих класів, учителі, гості зібралися тут, щоб відзначити чарівність, артистизм, грацію, розум та кмітливість юних красунь, учасниць конкурсу «Маленька леді – 2018» серед дівчат початкової ланки.

Уже вкотре наш НВК перетворюється на феєричний конкурс краси. Можна по праву заявити, що наш заклад нагадує храм мистецтв, бо на досить високому рівні діти виявляють свої різноманітні таланти на шкільній сцені! І цього разу всі присутні щиро вітали чарівних, а ще й сміливих дівчат. Організаторами свята все  було продумано  до найменших дрібниць, починаючи від оформлення святкової зали й закінчуючи завданнями для конкурсанток.

Кожна учасниця намагалася завоювати любов публіки та прихильність членів зіркового журі.

Традиційно відбувся перший вихід-дефіле, цього разу він мав назву «Діловий стиль-це круто!», де дівчата показали, який бездоганний вигляд повинна мати юна леді, який одяг найбільше підходить для школи. Також красуні подарували море драйву та запалу глядачам та суддям під час конкурсу «Джерело талантів».

Кожна дівчина-це неповторна квітка в саду життя. Захоплюючим був конкурс «Феєрія краси», в якому кожна учасниця постала в образі квітки, продемонструвала свій        квітковий шедевр, створений з різноманітних підручний матеріалів. А вихід учасниць на дефіле «Чарівна леді» взагалі був феєричним!

У залі була доброзичлива атмосфера, кожен хвилювався за свою фаворитку. Вигуки: «Ми за тебе», «Ти – найкраща!» та плакати на підтримку – дуже підносили загальний настрій конкурсу.

Обрати найкращу конкурсантку журі було нелегко. І хоча всі учасниці конкурсу були неперевершені, титул «Маленька леді-2018» отримала  учениця 4-Г класу Пономарьова Софія.. Інші дівчатка теж одержали дипломи та подарунки.

[Galleries 944 not found]