Конкурс «Міс Україночка»

Вже стало доброю традицією в нашій школі  проводити конкурс «Міс Україночка». Організаторами свята було все  продумано  до найменших дрібниць, починаючи від оформлення святкової зали і закінчуючи завданнями для конкурсанток.

Учасницями конкурсу були дівчатка третіх класів. Всі учасниці надзвичайно гарні, кмітливі, талановиті, розумні та  гідні стати переможицями конкурсу «Міс Україночка».

Претендентки на почесне звання  мали нагоду проявити себе в  цікавих конкурсах: «Знайомство», «Країна талантів», «Маленька господиня», «Конкурс художниць», «Моя іграшка – друга я».

Захоплюючим був конкурс «Квіти, квіти, чаруюсь я вами», в якому кожна учасниця представила себе в образі квітки. А вихід учасниць на «Дефіле» взагалі був феєричним!

У залі була доброзичлива атмосфера, кожен хвилювався за свою фаворитку. Вигуки: «Ми за тебе», «Ти – найкраща!» та плакати на підтримку – дуже підносили загальний настрій конкурсу.

І хоча всі учасниці конкурсу були неперевершені, титул «Міс Україночка» отримала  учениця 3-Г класу Вітюк Аліса. Інші дівчатка теж одержали дипломи та солодкі подарунки.

Конкурс «Міс Україночка»