Лідери – це наше майбутнє

24 квітня відбулася зустріч лідерів Київської області з представниками організації Global Ledership (США). Учасником круглого столу від нашої школи була голова організації учнівського самоврядування «Сузір`я майбутнього» Субачева Анастасія.

Зустріч відкрив голова КОДА Олександр Горган, який вже не вперше запрошує представників учнівського самоврядування. Діти отримали змогу дізнатися про формулу успіху Джессі Джейма (керівника цієї організації) та одного з волонтерів Роба, який має успішний бізнес в США. Три години лідери спілкувалися англійською мовою і  мали змогу отримати навички розробки SMART завдань.

Наша школа пишається тим, що може залучати учнів до таких цікавих і корисних заходів.

Самоврядування школи  не стоїть на місці, учні постійно прагнуть дізнаватися щось цікаве та бути частиною нового покоління, що змінить країну.

Лідери - це наше майбутнє