Літературна гра «Факт чи фейк про Лесю Українку»

Леся Українка, наділена потужними і стійкими громадянськими почуттями, високим благородним обов’язком, вірно і повноцінно служила людям, віддаючи свої сили, знання, енергію, талант боротьбі за їхнє щастя, за наближення і торжество на землі справедливості, добра, гуманістичних ідеалів.

Літературна спадщина Лесі Українки – органічна і невіддільна складова частина української літератури й культури. Її твори перекладені багатьма мовами світу, її творчість увійшла у безсмертя. Але кожен повинен відкрити поезію Лесі Українки для себе сам, узяти те, що потребує.

З нагоди Дня народження Лесі Українки вчитель української мови та літератури Орлова Л.М. провела для учнів 6-Д класу літературну гру «Факт чи фейк про Лесю Українку». Діти із задоволенням брали участь у грі.

Спадщина Лесі Українки – це багатюще джерело краси і творчого духу народу, з якого черпати усім живим і прийдешнім поколінням чисту воду, брати наснагу для життя і праці.

Літературна гра