Літературно-музична композиція «Квіти в легендах, поезії, музиці»

SAM_1377

Сьогодні в актовій залі НВК силами учнів 5-Б, 5-Г, 6-А класів під керівництвом бібліотекарів проведено  літературно-музичну композицію «Квіти в легендах, поезії, музиці».

Учні, представляючи квітку, розповідали про неї легенду, читали вірші українських поетів. Учениця 6-А класу Яцюк Єлизавета заспівала «Червону руту», звучали вальси квітів з балетів «Спляча красуня», «Лускунчик» П.І.Чайковського. Була представлена презентація квітів на екрані, пропонувалось пізнати квітку у вікторині, відгадати загадку про квіти.

Учасники  дійства залишились задоволеними своїми виступами.

Літературно-музична композиція