Лист-подяка

buket-tyulpany-raduga

Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи Бучанського НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.» №4 висловлюють подяку творчому колективу відділу біологічної, хімічної та фізичної освіти Інституту педагогіки НПНУ України за співпрацю та подарований комплект підручників та посібників із хімії та біології для 6-9-х класів.

Учора наш заклад отримав по 35 посібників із біології для 6, 8, 9-х класів, авторами яких є Коршевнюк Т.В., Матяш Н.Ю., Козленко О.Г., а також навчальний посібник «Хімія в завданнях, 7-9 кл.» у кількості 30 примірників, автором якого є завідувач відділу Величко Л.П.. Безцінним є отримання 95 підручників «Хімія, 9 клас», рекомендованих Міністерством освіти й науки України для використання ЗЗСО під авторством Буринської Н.М. ( яка, на жаль, пішла з життя, але залишила  вагомий педагогічний спадок) та  Величко Л.П..

         Щиро вдячні за великодній подарунок, бажаємо нових звершень і сподіваємось на подальшу співпрацю у справі освіти молодого покоління.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>