«Міс школи-2020» – свято краси, грації, фантазії та вишуканості

24 січня актова зала нашого НВК перетворилась на царство краси, грації, вишуканості. У нас  відбувся щорічний конкурс  «Міс школи» серед дівчат 9-11-тих класів, який зібрав повний зал поціновувачів прекрасного. Цьогоріч у конкурсі краси взяли участь 9 учасниць. Кожна з конкурсанток готувалась до виступу протягом довгого часу для того, щоб в цей вечір боротися за титул найкращої дівчини нашої школи. Компетентне журі оцінювало не лише зовнішність, а й розум, моральні якості дівчат, вміння себе подати.
Програма свята була дуже насиченою. В усіх конкурсах, а саме: «Візитка», «Стань зіркою», «Інтерв’ю», «Подруженька», «Країна мрій» кожна з дівчат проявила свій талант, свою індивідуальність, свою красу. Щоразу конкурсантки вражали глядачів своїми чарівними образами.

Перший вихід учасниць мав назву «Фешн-профешн дефіле» і запам’ятався усім яскравими образами учасниць, кожна з яких представила окрему професію. «Візитка» мала назву

«Прокинулась, одягнулась, посміхнулась і пішла прикрашати світ собою…».

Безперечно, кожна візитівка була не схожою на іншу. Складнішим став конкурс «Інтерв`ю», в якому потрібно було дати відповідь на підступні питання, але всі впорались із завданням.

Наші дівчата не тільки красиві, а й талановиті, у цьому ми переконались у конкурсі «Стань зіркою». На декілька хвилин конкурсантки перетворилися у відомих та популярних естрадних виконавців і залишили багато позитивних вражень у членів  журі та глядачів, які підтримували наших старшокласниць гучними оплесками. Феєричним можна назвати конкурс «Країна мрій», в якому конкурсантки з`явилися  перед глядачами у вбранні, яке відображало  країну мрій дівчат. А родзинкою цього завдання було те, що це вбрання виготовлене своїми руками з підручних матеріалів.

Останнє дефіле перетворило  сцену на справжній подіум. «Lady in red» – така була назва останнього виходу конкурсанток. Дівчата вийшли у вбранні червоного кольору в супроводі інтелігентних кавалерів, що викликало неймовірне захоплення у глядачів.

І хоча сідді та глядачі переконались, що всі дівчата  дійсно красиві, розумні, талановиті, веселі, стильні, і кожну можна було назвати переможницею, та титул «Міс школи – 2020» отримала учениця 10-А класу Клименко Катя, а  «Віце-міс школи-2020» стала учениця  11-Б класу Васянович Таня. Цього разу симпатії глядачів співпали з оцінками журі, і титул   «Міс глядацьких симпатій» отримала також Клименко Катя.

«Міс школи» – це не просто конкурс краси, це свято, яке виховує в молоді культуру та естетичний смак, розвиває творчу активність. А жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми і перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усмішку і любов.

«Міс школи» - свято краси, грації, фантазії та вишуканості