Міський семінар-практикум бібліотекарів

13 жовтня загальноосвітня  І-ІІІ ст. школа №4 приймала гостей – бібліотекарів міста. В школі відбувся міський семінар-практикум  бібліотекарів. Тема  семінару актуальна для сучасної школи –«Використання  ІКТ в шкільній бібліотеці, як засіб оптимізації роботи шкільного бібліотекаря».

Методист міського відділу освіти Злобіна А.О.  розпочала семінар з презентації до теми «Інформаційні технологї в шкільній бібліотеці». Бібліотекарям запропоновані методичні рекомендації для роботи бібліотекарів з використання ІКТ та проведено тест на визначення особистої  інформаційної культури.

А далі в роботі семінару взяли активну участь школярі різних класів. Завідувач бібліотеки школи Мельникович Л.В. провела разом з учнями 3-В класу презентацію  творів Всеволода Нестайка.  Приємно відзначити, що діти люблять читати твори цього дитячого письменника, залюбки коротко  передавали зміст  прочитаних оповідань. Учень класу Циган Арсеній підготував презентацію з прочитаного оповідання і детально описував дії героїв. Дуже лаконічно, емоційно  та красиво презентовано твір В.Нестайка «Квітка сон» ученицею 4-Г класу Гавриш Вікторією.

Учениця 5-А класу Клименко Уляна  та учень 6-А  Васьков Дмитро  до уваги присутніх продемонстрували презентації на прочитані програмові твори «Поліана» та «Чарлі шоколадна фабрика». Шкільна бібліотека отримала в подарунок декілька екземплярів цих книжок, щоб діти мали можливість їх прочитати.

Цікавими та змістовними були презентації  учениць 8-А класу Жили Вікторії про різні види Біблії, а учениця 9-А класу познайомила з біографією та творчим  шляхом  всесвітньовідомої української співачки Соломії Крушельницької, учениця 10-Б класу Зацепіна Валерія  до уваги присутніх озвучила своє розуміння твору Стендаля «Червоне і чорне».

Виступи випускниць 11-А  та 11-Б класів Субачевої Анастасії та Пилипенко Тетяни  показали неординарність цих особистостей. Анастасія презентуючи твір «Парфумер» та його автора, зуміла передати свої думки та переживання написанням  вірша до твору, та й зняти буктрейлер до нього. Що безумовно сподобалось слухачам своєю новизною. Пилипенко Тетяні взагалі не вперше талановито  виступати в  ролях різних героїв, що підкреслює її творчий потенціал.

Ізюминкою семінару став бібліотечний флешмоб, в якому взяли участь учні 7-9 класів, таким чином рекламуючи та пропагуючи читання.  В бібліотеці запропоновані виставки книг  « Подаруй собі книгу», «Візьми, якщо хочеш! Віддай, якщо зможеш!» «Яблунька побажань бібліотеці». В шкільному коридорі виставлені агітаційні плакати «Читай!», фотографії самих активних читачів молодших класів, фотографії найкрасивіших бібліотек світу. В цілому присутні бібліотекарі схвально відгукнулися про семінар, відмічаючи його неповторність з попередніми.

Міський семінар-практикум бібліотекарів