Містер Школи – 2019

23 листопада в актовій залі відбувся довгоочікуваний конкурс «Містер Школи -2019». Вісім претендентів, вісім кращих із кращих: інтелігентний Латогуз Даниїл (11-А), ввічливий Бондаренко Андрій (11-Б), креативний Якубович Олександр (10-А), великий оптиміст Стовбчатий Кіріл (10-Б), життєрадісний Устименко Данило (9-А), романтичний Метик Дмитро (9-Б), культурний Боярчук Віталій (9-В), спортивний Дулумбаджи Юрій (9-Г) взяли участь у цьому дійстві.

Протягом конкурсу глядачі стали свідками демонстрації на сцені чоловічої сили і краси, кмітливості та майстерності. Ведучі свята запропонували хлопцям перший конкурс «Візитка», в якому кожен учасник розкрив поняття «Щаслива людина – це…». Поки учасники готувалися до наступного конкурсу, глядачів своїм номером розважали учениці 8-А класу.

Наступний конкурс «Стань зіркою», в якому всі конкурсанти максимально проявили свої творчі здібності. Попереду на хлопців очікував найбільш важкий конкурс «Вгадай пісню», в якому вони проявили артистизм та кмітливість.

Поки журі готувалося оголосити оцінки, наші помічниці пройшли між рядами з корзинкою і глядачі проголосували за учасника, якого вважали найкращим.

Наступний конкурс «Власна думка», в якому учасникам по черзі пропонували ситуації, на які вони повинні весело та дотепно відповідати. Останнім конкурсом було дефіле «Агентів-Х», під час якого всі хлопці були неперевершені. І ось ми підійшли до найхвилюючішого моменту нашої програми, до підведення результатів конкурсу. За підсумками журі:

«Містер Школи 2019» – Якубович Олександр, учень 10-А класу

«Містер глядацьких симпатій»- Стовбчатий Кіріл, учень  10-Б класу

Усі учасники отримали дипломи та подарунки.

Дякуємо глядачам за підтримку. Дякуємо вам, хлопці, за прекрасні музичні номери, радість та незабутні емоції.

Вишняк Анастасія, учениця 10-А класу

[Galleries 940 not found]