Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття

SAM_2668

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко – велика і невмируща слава українського народу. Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

Учні 8-А і 8-В класів разом із учителем української мови і літератури Н.М. Кот провели урок, присвячений життю та творчості Т.Г. Шевченка, на якому учні розповіли про життєвий і творчий шлях Великого Кобзаря, а юні артисти проявили найкращі здібності у конкурсі читців творів Шевченка.

Метою уроку було формування духовної культури, виховання почуття любові та поваги до традицій свого народу.

У душах дітей запалився вогонь патріотизму та любові до рідного слова, рідної України і її культурної спадщини.

Дудник Єлизавета, 8-А клас

SAM_2655 SAM_2658SAM_2667SAM_2668SAM_2664