Настільний теніс молодшої групи учнів 6-8-х класів

Канікули, канікули… Швидко летить час.. Весело, цікаво, різноманітно проводять канікули учні НВК”СЗОШ І-ІІІ ст.- ЗОШ І-ІІІ ст.”№4. Працюють різноманітні гуртки: туризму, фітнесу, футболу, настільного тенісу, театральний та інші. Учням цікаво відвідувати гуртки бо тут вони спілкуються з друзями, відпочивають і головне, що займаються справою, яка їм подобається, яку вони вибрали. Самі ви б бачили з яким запалом провели сьогоднішні змагання з настільного теніс.Молодша група учні 6-8 класів це: Якубович Максим, Кожевніков Кіріл, Землін Максим, Говдарчак Леонід, Сирота Артем, Нагірняк Максим, Черчилюк Максим, Захарченко Юра. Звичайно ще нам багато є чому вчитися і вдосконалити подачі, і гра в нападі, і в захисті, і т.д. Але мені сподобалось сьогодні, як палко вболівали хлопці один за одного підтримували один одного як і в усіх змаганнях перемагає сильніший,той хто психологічно технічно готовий до змагань.Чемпіоном став Нагірняк Максим, 2-ге місце у Сироти Артема і 3-тє у Черченюка Сергія.Всі троє призерів нагороджені відповідно золотою, срібною і бронзовою медалями, молодці призери. Вітаємо! Так тримати всім подальших перемог і задоволення від гри в настільний теніс…тренуємось далі..

Настільний теніс молодшої групи учнів 6-8-х класів