Навчальна евакуація

0-02-05-87f0b9cb50a540e03be51549f0b445c1316f6bca2f77db002b24258bcd03bd98_526d9588

У рамках тижня знань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту, на випадок будь-якої надзвичайної ситуації сьогодні в нашому НВК  відбулася  навчальна евакуація.
Три тривожні дзвінки сповістили працівників закладу та учнів про виникнення надзвичайної ситуації і про початок екстреної евакуації зі школи.

Учні та педагогічний колектив після виходу з приміщення школи організовано вишикувалися в шеренги по класах. Евакуація тривала 5 хвилин. Після переклички учениці 10-х класів показали, як правильно і оперативно надавати першу медичну допомогу та продемонстрували, які існують види медичних пов`язок.

Хотілося б, щоб навчальна евакуація, метою якої було практичне відпрацювання умінь працівників та учнів школи діяти при пожежі та в умовах надзвичайних і екстремальних ситуацій, залишилася тільки навчальною, а здобутий невеличкий досвід ніколи не застосовувався в житті.

Навчальна евакуація