Неповторне свято юності

buket-tyulpany-raduga

До неба музика сягає, наче мрія,
І тане в квітах урочистий зал.
В очах у кожного і радість, і надія…
У школі випускний останній бал.
Червневий вечір підсумовує
Напружений  навчальний  рік –
Він  є  подією  чудовою
Для  тих, хто зветься  «випускник».

     Час змінює все, що оточує нас. Довга життєва дорога людини нелегка і мінлива. Та всім неодмінно світитиме далеким вогником, оповитим солодким, стискаючим серце спогадом — дитинство і юність.

     15 червня 2018 року в актовій залі нашого НВК відбулися урочистості з нагоди вручення випускникам 9-х класів свідоцтв про базову загальну середню освіту. Вони пройшли нелегку дорогу і дочекались цього дня. Позаду був навчальний рік, ДПА. Більшість з них продовжать навчання в 10 класі, а деякі покинуть  рідні стіни школи. До цього дня, протягом 9-ти  років, було все зрозуміле і звичне: і школа, що стала  майже рідною домівкою, і  друзі-однокласники, і порадники-вчителі. А тепер  попереду незвідані далі майже дорослого життя.

      Їх було не впізнати: урочисті, гарні, відчувши себе дорослими вони заходили до актової зали разом з класними керівниками.

      Радість, гордість  і  одночасно сум від того, що їх діти вже виросли,  що їм  належить іти у світ широкий від батьківських порогів, – на обличчях та в очах батьків тих випускників, які вирішили продовжити навчання в інших навчальних закладах і попрощатися зі школою.

      Діти отримували з рук директора свої перші свідоцтва. Найстаранніші та найсумлінніші гордо отримали  Свідоцтва з відзнакою за відмінні успіхи у навчанні.

    Випускників  вітали перші вчителі, класні керівники, батьки та учні НВК.

    Зі щирими словами до своїх вчителів звернулися і учні 9-тих  класів. Вони дякували вчителям, дарували  їм квіти, свою шану та любов.

Не сумуй, випускник, на прощання,
Посміхнися скоріше давай,
Побажай виконання бажання
Нових зустрічей всім побажай.

 Щасти вам!!!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>