Неповторне свято юності

buket-tyulpany-raduga

До неба музика сягає, наче мрія,
І тане в квітах урочистий зал.
В очах у кожного і радість, і надія…
У школі випускний останній бал.
Червневий вечір підсумовує
Напружений  навчальний  рік –
Він  є  подією  чудовою
Для  тих, хто зветься  «випускник».

Час змінює все, що оточує нас. Довга життєва дорога людини нелегка і мінлива. Та всім неодмінно світитиме далеким вогником, оповитим солодким, стискаючим серце спогадом — дитинство і юність.

15 червня 2018 року в актовій залі нашого НВК відбулися урочистості з нагоди вручення випускникам 9-х класів свідоцтв про базову загальну середню освіту. Вони пройшли нелегку дорогу і дочекались цього дня. Позаду був навчальний рік, ДПА. Більшість з них продовжать навчання в 10 класі, а деякі покинуть  рідні стіни школи. До цього дня, протягом 9-ти  років, було все зрозуміле і звичне: і школа, що стала  майже рідною домівкою, і  друзі-однокласники, і порадники-вчителі. А тепер  попереду незвідані далі майже дорослого життя.

Їх було не впізнати: урочисті, гарні, відчувши себе дорослими вони заходили до актової зали разом з класними керівниками.

Радість, гордість  і  одночасно сум від того, що їх діти вже виросли,  що їм  належить іти у світ широкий від батьківських порогів, – на обличчях та в очах батьків тих випускників, які вирішили продовжити навчання в інших навчальних закладах і попрощатися зі школою.

Діти отримували з рук директора свої перші свідоцтва. Найстаранніші та найсумлінніші гордо отримали  Свідоцтва з відзнакою за відмінні успіхи у навчанні.

Випускників  вітали перші вчителі, класні керівники, батьки та учні НВК.

Зі щирими словами до своїх вчителів звернулися і учні 9-тих  класів. Вони дякували вчителям, дарували  їм квіти, свою шану та любов.

Не сумуй, випускник, на прощання,
Посміхнися скоріше давай,
Побажай виконання бажання
Нових зустрічей всім побажай.

Щасти вам!!!