Незвичайна та казкова екскурсія до музею іграшки учнів 2-Ж класу

Незвичайна та казкова екскурсія до музею іграшки відбулася у нас цими днями. Усі разом ми потрапили в місце, де живуть незамінні супутники дитинства — іграшки. Саме в цьому музеї зібрана колекція іграшок починаючи з найдавніших часів. Тут іграшки, якими бавилися ще навіть наші пра-прабабусі, бабусі та дідусі, мами й тата, а також представлені сучасні, що ними зараз граються діти. Фонди музею налічують 15 тисяч експонатів: знаменитого ведмедика Тедді – одного з представників цього улюбленого сімейства ведмежат; чорношкірого пупса, виготовленого у 1905 році; одну з перших в історії іграшку-трансформер – «Від коня до трактора»; залізницю з ініціалами Сталіна; ляльки-мотанки, дерев’яні каталки; іграшки з соломи, і уявляєте, навіть сиру(!), глини, рослин. Не забули й про легендарну ляльку Барбі – найпопулярнішу іграшку в світі, яка продається кожної секунди. Під час екскурсії ми не тільки слухали цікаві історії про іграшки, але й самі змогли погратися деякими з них. Отримали найпозитивніші емоції від чудових предметів експозиції музею.

Музей іграшки