Обласні змагання зі спортивного орієнтування

СТГ “Tur-м@нія” взяла участь в обласних змаганнях зі спортивного орієнтування. У загальному участь брали 12 команд. Нашу команду представляли 17 спортсменів НВК №4. Змагання проходили в межах лісового масиву Боярка-Малютянка Києво-Святошинського району. За підсумками змагань призером стала – Єфанова Софія(3-місце), а переможцем змагань -Зуєва Катерина.

Їх нагородили грамотами КЗ КОР “Центр творчості дітей та юнацтва Київщини” та медалями. На другий день змагань наша шкільна команда не брала участь , в зв’язку з відсутністю необхідного спорядження.
Але, незважаючи на це, у кожного залишились приємні враження та емоції. Також ми відсвяткували День народження одного з учасників нашої команди – Смичка Максима. Сиділи біля вогнища, під гітару співали пісні , смажили сосиски… А ще ми відвідали туристичні місця Боярки, а саме: пам’ятник будівельникам Боярки від будівельників БАМу на Україні та будинок , в якому жив Микола Островський та пам’ятник Павлу Корчагіну. Будівлю нинішньої школи було побудовано на початку 20-го століття і на той момент вона являлась першим цегляним будинком в тоді ще дачному селищі Боярка. Школа була відкрита в 1911році , як притулок для сиріт. З кінця 1921 року в частині приміщення школи розміщувалися комсомольці , які брали участь у будівництві вузькоколійки від станції Боярка в ліс для перевезення дров до Києва , де в холодну зиму 1921 почалася паливна криза. Одним з добровольців був Микола Островський , який у своїй книзі “Як гартувалася сталь” описав події, пов’язані з будівництвом цієї дороги. З 1937 року школа стає першою десятирічкою в районі і носить назву “Боярська залізнична школа №18”. З серпня 1941р. по листопад 1943 на території школи розміщувався німецький шпиталь. Після звільнення міста в кінці 1943 року, школа знову була відкрита. З 1960 року отримує нинішню назву “Боярська середня школа №2 “, якій надано статус “Пам’ятник архітектури та історії “.
Незвично було бачити як випускники нашої школи допомагали Олексію Миколайовичу і, незнаючи нас , вболівали як за своїх дітей))
Білоус Олександр перед стартом з кожним учасником перевіряв більш детально як ми ознайомилися з картою і радив деякі хитрощі по орієнтуванні. А Базанова Юля була суддею від нашої команди і працювала в тандемі з Личак Іриною Сергіївною(завідувач відділом спортивного туризму в області).
На разі відбуваються посильні тренування нашої команди, тому що 02-03.12.2017 р. відбудеться Кубок Бучі. Це перші відкриті обласні змагання в закритих приміщеннях 2017-2018 навчального року. В змаганнях приймуть участь тільки п’ять сильніших команд Київщини,тому велика відповідальність лежить на нас за результат.
Завідувач інформаційним відділом стг “Tur-м@нія” – Гутніченко Вікторія.

Обласні змагання зі спортивного орієнтування