Обласний майстер-клас з теми “Самоменеджмент як технологія удосконалення ділової культури заступника директора”

0-02-05-6b1f87b958ebd6e2064e73d327589ae0447a67ddadead75764581a50f8dc1257_28cc0d2d

         19 листопада 2020 року в режимі онлайн за допомогою сервісу для відео конференцій ZOOM відбулося перше заняття обласного майстер-класу Трофименко Ольги Вікторівни та Яблонської Лариси Броніславівни, заступників директора з НВР Бучанського НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.» №4, з теми: «Самоменеджмент як технологія удосконалення ділової культури заступника директора».                                                                                           

           У заході взяли участь 15 заступників директора з НВР та ВР  закладів загальної середньої освіти Київщини.

        Керівники майстер-класу, Трофименко Ольга Вікторівна та Яблонська Лариса Броніславівна, ознайомили учасників із методичними аспектами, функціями, можливостями та перевагами самоменеджменту. Більшість керівників вважають, що успіх в управлінні залежить від професійної майстерності, забуваючи про раціональне використання часу. Оволодіння технологіями самоменеджменту заступника керівника загальноосвітнього навчального закладу сприяє успішному виконанню роботи з меншими витратами часу, кращій організації праці; попередженню стресів і професійного вигорання; зростанню задоволення від роботи; вмотивованості праці; зниженню завантаженості роботою; і в підсумку – підвищенню якості освітніх послуг, які надаються у закладі освіти. Присутнім було запропоновано пройти тестування ефективності використання робочого часу та планування.

          Під час практичної частини учасники мали змогу проаналізувати особисті «поглиначі» та «пастки» часу, визначити причино-наслідкові зв’язки свого життя та повправлятися у впорядкуванні життєвих дій.                                                                                 

         На завершення заходу учасники висловили щиру подяку організаторам заняття за продуктивне спілкування та створену атмосферу взаємопідтримки, доброзичливості.

Обласний майстер-клас