ОДНА ЄДИНА СОБОРНА УКРАЇНА

День Соборності України – свято рідного краю, свято нашої держави. В історії незалежності України особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли всі українські землі об’єдналися в єдину Українську державу. Саме в цей день з’єдналися Захід і Схід України. Відбулося об’єднання українських земель, а разом з тим – українських традицій, звичаїв, мови, що мало велике історичне значення для українського народу.
Напередодні свята у 3-Г класі була проведена виховна година та відео – екскурс на тему “Одна єдина соборна Україна”. Діти переглянули мультимедійні презентації, які стимулювали в учнів інтерес до минулого України, звичаїв та традицій українського народу, закріпили знання про державні символи.

Одна єдина Соборна Україна