План роботи Бучанського НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.» №4 на осінні канікули
30.10 | Захід «Космос і я» | 5-В | 8.00 | кабінет №23 | Сухоліт Ю.Ю. | |
31.10 | Виставка виробів із природних матеріалів
«Осінній вернісаж» |
2-Г | 11.00 | кабінет №19 | Кучер К.А. | |
31.10 | Майстер-клас «Свято монстрів» | 6-Г | 13.00 | кабінет №28 | Черняк К.В. | |
31.10 | Оформлення естетичного вигляду класної кімнати | 7-А | 11.00 | кабінет №23 | Жучкова В.М. | |
01.11 | Свято «Золота осінь» | 5-Д | 11.00 | кабінет №29 | Гордійчук О.І. | |
02.11 | Майстер-клас «Свято монстрів» | 6-Д | 10.00 | кабінет №7 | Демиденко Я.М. | |
03.11 | Виготовлення поробок з квілінгу «Сонячна
країна» |
1-Є | 10.00 | НВК №5 | Коломієць І.П. | |
Інтелектуальні ігри, вікторини, конкурси |
||||||
30.10 | Конкурс малюнків «Осінні дерева» | 1-Ж | 11.00 | кабінет №17 | Сантарська І.П. | |
30.10 | Конкурс малюнків «Золота осінь» | 2-Е | 11.00 | кабінет №2 | Лосіхіна К.П. | |
30.10 | Конкурс малюнків «Яка чудова осінь-чарівниця!» | 2-Є | 10.30 | кабінет №15 | Новак М.А. | |
31.10 | «Еврестичні перегони» | 4-В | 11.00 | кабінет №21 | Осадча В.П. | |
01.11 | Інтелектуальна гра «Юний ерудит» | 4-Б | 10.00 | кабінет №19 | Ющенко Л.І. | |
03.11 | Природничий конкурс «Світ незвичайний і чарівний» | 4-Є | 10.00 | кабінет №2 | Калініченко Н.В. | |
Екскурсійна робота |
||||||
27.10-30.10 | Екскурсія по Закарпаттю | 11-А | 19.00 | Закарпаття | Ситнікова Н.О. | |
29.10 | Екскурсія «Містичний Київ» | 10-А | 11.00 | місто Київ | Новикова Н.В. | |
29.10 | Поїздка до музею популярної науки і техніки «Експерементаніум» | 8-Г | 14.00 | місто Київ, музей популярної науки і техніки «Експерементаніум» | Трофименко О.В. | |
30.10 | Екскурсія до міської бібліотеки | 2-Д
3-Є |
10.00 | місто Буча, бібліотека | Волоконська О.А.
Фенько Н.О. |
|
30.10 | Екскурсія до Приватбанку | 6-А
8-Г |
12.30
16.00 |
місто Буча, Приватбанк | Коваленко Ю.М.
Трофименко О.В. |
|
30.10 | Перегляд фільму в кінотеатрі«MultiplexLavinaMall» | 7-Е
7-Д |
12.00 | місто Київ,кінотеатр «MultiplexLavinaMall» | Ляхімець Н.М.
Купка С.М. |
|
30.10 | Перегляд фільму в кінотеатрі «Акваріус» | 1-Е
|
10.00 | місто Буча, кінотеатр «Акваріус» | Шевченко В.Г. | |
31.10 | Екскурсія до пожежної частини | 1-Г | 10.00 | місто Буча, пожежна частина | Стужук І.А. | |
01.11 | Поїздка до притулку для тварин | 7-Б | 11.00 | м. Вишгород, притулок для тварин | Кожем`яко Є.П. | |
01.11 | Екскурсія до пожежної частини | 1-Б
4-Д 4-Е |
10.00 | місто Буча, пожежна частина | Лежень Ю.В.
Домащенко Л.А. Васьків М.І. |
|
01.11 | Перегляд фільму в кінотеатрі«MultiplexLavinaMall» | 8-А
9-Б 9-В 9-Г 10-Б |
10.00 | місто Київ,кінотеатр «MultiplexLavinaMall» | Довженко М.В.
Ємець В.Д. Кот Н.М. Гончар Т.В. Данюк З.А. |
|
01.11 | Перегляд вистави «Ярмарковий гармидер» | 5-Б
5-Г |
13.00 | місто Київ, ТЮГ | Томашко-Підварко О.А.
Писько І.В. |
|
01.11 | Поїздка на бананову ферму | 6-В | 9.30 | с. Рожни, бананова ферма | Глущенко С.В. | |
01.11 | Оглядова екскурсія Києвом | 8-Б
8-В |
9.00 | місто Київ | Ковалик І.М.
Зарицька С.А. |
|
01.11 | Перегляд фільму в кінотеатрі «Акваріус» | 7-В
1-Д 3-Г |
10.00 | місто Буча, кінотеатр «Акваріус» | Старовойтова Л.В.
Нудьга С.В. Шабатин С.Ю. |
|
02.11 | Перегляд вистави «Поліанна» | 5-А
5-Е |
12.00 | місто Київ, ТЮГ | Гуцаленко М.О.
Кольцова О.О. |
|
02.11 | Поїздка в музей сиру | 6-Б | 9.00 | місто Київ, музей сиру | Чумак І.В. | |
02.11 | Перегляд фільму в кінотеатрі «Акваріус» | 1-В
3-Е |
10.00 | місто Буча, кінотеатр «Акваріус» | Гавриш Т.І.
Лавровська В.А. |
|
02.11 | Поїздка до міста Умань | 9-А | 7.00 | місто Умань | Ситник Г.М. | |
02.11 | Перегляд фільму в кінотеатрі «Акваріус» | 6-Е | 10.00 | місто Буча, кінотеатр «Акваріус» | Кузьменко Л.В. | |
02.11 | Поїздка в SkyPark | 7-Г | 11.00 | місто Київ,SkyPark | Новак Я.М. | |
03.11 | Екскурсія до пожежної частини | 3-Б | 10.00 | місто Буча, пожежна частина | Самійленко Н.М. | |
03.11 | Екскурсія до міської бібліотеки | 3-В | 10.00 | місто Буча, бібліотека | Клокун Л.М. | |
Гурткова робота |
||||||
1. Шкільні |
||||||
29.10 | Заняття гуртка «Спортивний туризм» | 6-9-і | 12.20-15.00 | спортивна зала | Карабут О.М. | |
29.10 | Заняття гуртка«Декоративно-ужиткове мистецтво» | 5-9-і | 15.00-17.00 | кабінет №6 | Дузь-Крятченко К.Є. | |
30.10 | Заняття гуртка «Спортивний туризм» | 6-9-і | 10.00-13.30 | спортивна зала | Карабут О.М. | |
31.10 | Заняття гуртка «Спортивний туризм» | 6-9-і | 10.00-13.30 | спортивна зала | Карабут О.М. | |
31.10 | Заняття гуртка військово-патріотичного виховання | 10-11-і | 13.30-15.30 | спортивна зала | Негода О.М. | |
31.10 | Заняття гуртка «Фітнес-леді» | 7-8-і | 12.00-13.00 | тренажерна зала | Мазна А.Л. | |
31.10 | Заняття гуртка«Авіаційне матеріалознавство. Основи аеродинаміки» | 8-11-і | з 12.00 | кабінет №26 | Петруневич В.І. | |
31.10 | Заняття гуртка«Основи алгоритмізації та програмування» | 8-10-і | з 13.00 | кабінет №25 | Кожем`яко Є.П. | |
01.11 | Заняття гуртка «Спортивний туризм» | 6-9-і | 10.00-13.30 | спортивна зала | Карабут О.М. | |
01.11 | Заняття гуртка настільного тенісу | 7-9-і | з 11.00 | коридор НВК | Полякова Н.В. | |
01.11 | Заняття гуртка «Журналістика» | 7, 9, 11-і | з 10.30 | бібліотека | Мельникович Л.В. | |
01.11 | Заняття гуртка «Stars» | 5-6-і | з 10.00 | кабінет №13 | Ємець В.Д. | |
01.11 | Заняття вокального гуртка «Апельсин» | 1-3-і | з 11.00 | кабінет №30 | Щастна Т.В. | |
01.11 | Заняття гуртка«HappyEnglish» | 4-і | з 10.00 | кабінет №20 | Коваленко І.М. | |
02.11 | Заняття гуртка військово-патріотичного виховання | 10-11-і | 13.30-15.30 | спортивна зала | Негода О.М. | |
02.11 | Заняття вокального гуртка «Апельсин» | 1-3-і | з 11.00 | кабінет №30 | Щастна Т.В. | |
02.11 | Заняття гуртка «Фітнес-леді» | 7-8-і | 12.00-13.00 | тренажерна зала | Мазна А.Л. | |
03.11 | Заняття гуртка «Спортивний туризм» | 6-9-і | 9.00-11.00 | спортивна зала | Карабут О.М. | |
03.11 | Заняття гуртка технічної творчості | 6-10-і | з 12.00 | майстерня | Фалько В.В. | |
03.11 | Заняття вокального гуртка «Апельсин» | 1-3-і | з 11.00 | кабінет №30 | Щастна Т.В. | |
05.11 | Заняття гуртка «Спортивний туризм» | 6-9-і | 12.20-15.00 | спортивна зала | Карабут О.М. |