Подарунки від Святого Миколая

19 грудня люди всього світу святкують день святого Миколая Чудотворця. За народними повір’ями саме в цей день Миколай Чудотворець спускався на землю з небес і обходив весь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість.

Щорічно у нашому закладі напередодні свята проходить благодійна акція «Подарунки від Святого Миколая». Учні приносять найнеобхідніші речі для дітей з Київського міського будинку дитини ім. М.М. Городецького. Цього року учні 2-6-х класів зібрали

дуже багато речей: памперси, туалетний папір, паперові рушники, ватні палички, серветки, пральний порошок,  мило, шампунь, крем дитячий, засіб для миття посуду, папір А4, розмальовки, пазли, прикраси для дівчаток, м’ячі, повітряні кульки, дитячі набори для тіста, іграшки, новорічні прикраси.

Дякуємо батькам та дітям за допомогу.

Будьте милосердними та щедрими до оточуючих людей!

Подарунки від святого Миколая