Подорож країнами світу

20 квітня в нашому НВК відбувся конкурс « Подорож країнами світу» серед учнів 8-9-тих класів. Кожен клас обрав собі країну, яку повинен був представити на конкурсі. Учні підготували цікаву інформацію про країну,яку обрали, яскраву презентацію, традиції та музичні номери тієї чи іншої країни, блюда національної кухні.

Фантазія,творчий підхід, натхнення та акторський запал  старшокласників дали результат – усім учасникам конкурсу вдалося здійснити віртуальну подорож країнами світу.

Глядачам було подаровано багато приємних вражень, емоцій та цікавої інформації про особливості різних країн та народів, що населяють планету Земля. Але для нас, українців, наша Батьківщина є найдорожчою та найріднішою країною у світі.

Подорож країнами світу