Поїздка учнів 9-Б класу до Ірпінського державного коледжу економіки і права

7 грудня ми завітали на День відкритих дверей до Ірпінського державного коледжу економіки і права.

Зранку нас привітно зустріли студенти-розпорядники та викладач Тетяна Вікторівна, яка провела цікаву екскурсію навчальним закладом.

Із захопленням брали участь у тренінгу «Мій вибір – мій успіх», де кожен з учасників отримав сертифікат. Також брали участь у розважально-інтелектуальній  грі «Найрозумніший абітурієнт – 2017». Нам навіть декілька разів аплодувала вся аудиторія, так як ми швидко та влучно давали відповіді на самі важкі запитання!

Увесь день тривала виставка досягнень студентів коледжу у спортивній та науковій діяльності.

Ми отримали багато корисної та цікавої інформації про навчання в коледжі, про виховну діяльність в ньому.

Залишили стіни Ірпінського державного коледжу економіки та права з приємними враженнями, задоволені і з усмішкою на устах. Можливо, хтось із нас стане студентом саме цього коледжу!

Поїздка учнів до Ірпінського державного коледжу економіки і права

Петренко Вікторія, учениця 9-Б класу