Профорієнтаційна робота серед молоді

0-02-05-3172838d8bd83441dd916b6e24d3ded632fc1a1f419dc6c79deb4f88617eb15e_ae211f8e

11 листопада 2019 року відбулася зустріч учнів 11-х класів з начальником пожежної частини м. Бучі Бабенком Р.О.
Цікаво і захопливо пожежник розповів про свою професію. Наголосив, що кожен їх працівник є мужнім і сміливим, а також завжди готовий  рятувати людей.  З метою заохочення учнів до професії рятувальника, Бабенко Р.О. розповів про Державну службу України з надзвичайних ситуацій та порядок вступу і проходження навчання у навчальних закладах, що готують фахівців ДСНС.

Спеціаліст закликав всіх охочих присвятити своє життя рятувальній справі, щоб приходити на допомогу першими у будь-яких екстремальних ситуаціях, вміти викликати у людських серцях почуття захищеності від надзвичайних ситуацій та стабільності у завтрашньому дні.

Зустріч пройшла в атмосфері щирості та конструктивного діалогу.

Профорієнтаційна робота серед молоді