Профорієнтаційний проект «Захисти свої права – створи майбутнє»

SAM_1240

Сьогодні на урок правознавства в 9-В клас завітали представники Ірпінського економічного коледжу з профорієнтаційним проектом «Захисти свої права – створи майбутнє».

Метою проекту є отримання школярами навичок із захисту прав споживачів та сприяння формуванню в учнів культури споживання.

Учні з задоволенням взяли участь в майстер-класі по визначенню якості ковбасних виробів, плавлених сирків, меду та шоколаду. Дізнались, як в домашніх умовах можна перевірити якість продуктів, куди звертатися, якщо придбали неякісний товар.

Профорієнтаційний проект «Захисти свої права – створи майбутнє»