Прощавай, школо! Здрастуй, веселе літо!

Навчальний рік  для учнів 8-Б класу завершився не лише вагомими успіхами в навчанні (адже ми маємо 7 відмінників та 4 призера обласних олімпіад з основ наук), а й цікавими мандрівками рідною Україною.

12 червня група учнів класу побувала в місті Переяслав-Хмельницький, що на Київщині. Місто церков та соборів зачарувало всіх своєю причетністю до багатьох величних історичних подій: тут боровся за Україну Богдан Хмельницький, стежками цього краю ходив Г. Сковорода, тут наш славетний Кобзар написав свій легендарний «Заповіт».

У заповіднику  народної архітектури та побуту  відвідали музеї гужового транспорту та космонавтики. Чи доводилося вам коли-небудь відчути себе космонавтом? Нам, так! Завдяки гіду Роману Антоновичу ми скуштували космічну їжу: торт «Наполеон», крем «Пташине молоко» та кисіль… і все це із космічних тюбиків. Незвично, але смачно.

28 червня на нас чекала зустріч із містом, що зберегло дух середньовіччя, – Камʼянцем-Подільським. Фортеця, Замковий міст, Смотрицький каньйон, церкви та собори, турецький мінарет – все захоплює в цьому осередку мужності та звитяги. Цікавою та пізнавальною виявилася екскурсія і до Хотинської фортеці.

Що ж, прощавай, школо! Здрастуй, веселе літо!

Здрастуй, веселе літо!