Проведення акції «Допоможи пораненим бійцям з Ірпінського військового госпіталю»

У нашій школі з 12.01 по 19.01.2016 року  проходила акція «Допоможи пораненим бійцям  з Ірпінського військового госпіталю». Діти активно долучилися до акції. Так,  учні початкових класів намалювали малюнки, написали листи, зробили аплікації та виготовили плетені браслети і обереги своїми руками для воїнів. Учні 5-11-х класів принесли печиво, цукерки, згущене молоко, варення, консерви, фрукти.  В результаті акції було зібрано величезну кількість листів, малюнків, оберегів, в яких діти виражають свої прагнення до миру і єдності України та бажають воїнам-захисникам здоров’я і перемоги. Зібрані речі на свято Водохреща відвезли пораненим бійцям, котрі перебувають у військовому госпіталі. Ми і надалі будемо підтримувати наших воїнів, бо хочемо, щоб якнайшвидше настав мир і спокій в Україні.