Рейд учнівського самоврядування

2 лютого 2017 року учнівським самоврядуванням нашої школи був проведений рейд з  перевірки учнівської форми, шкільних меблів та озеленення класів.

Ми дійшли висновку, що майже в усіх класних кімнатах меблі знаходяться в задовільному стані. Класам, в яких стан меблів не задовольнив комісію, було зроблене попередження, і вже після уроків учні цих класів приводили столи та стільці в належний стан.

Під час перевірки озеленення класних кімнат ми звернули увагу на кількість і  вигляд вазонів та побачили, що діти дбають про затишок своїх класів.

Також проводився рейд учнівської форми. Результат цього рейду приємно вразив. Більшість учнів дотримуються шкільної форми. Ті, хто ігнорують діловий стиль одягу, прописаний в Статуті школи, були попереджені стосовного зовнішнього вигляду школяра.   І ми сподіваємось, що вони виправлять свої недоліки.

Рейди показали,  що більшість учнів нашої школи дійсно дбають про імідж свого навчального закладу.

Учнівське самоврядування.