Рій “Січові стрільці” – ви молодці!

0-02-04-2b8d41eda0ea2f2d0c4da85aa4201d80db89a87d0021e42487e96be2003812b1_3d792ae5

З метою патріотичного виховання учнівської молоді на засадах національної гідності, активної громадянської позиції, здорового способу життя 17 травня 2019 року відбувся міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)на базі Бучанського центру позашкільної роботи.
Наш НВК представляв рій “Січові стрільці” у складі учнів 10-х класів: Дзецини Нікіти, Максюти Вікторії, Зуєвої Катерини, Рубан Марії, Васянович Тетяни, Рудницького Віталія, Усенка Олексія, Гутніченко Вікторії.
Протягом дня наші джури змагалися в дев’яти конкурсах та змаганнях. День був дуже насичений та виснажливий, але наш рій не здавався та виборов перемогу у конкурсі “Смуга перешкод”, “Таборування”, стали другими у конкурсі “Впоряд”, “Рятівник”, “Стрільба”, третіми – у конкурсі “Добре діло”, “Розбирання та складання автомата АК-74”.
Вітаємо наш рій з ІІ місцем! Дякуємо вболівальникам за підтримку команди!
Ви – молодці!

Рій “Січові стрільці”