Серце віддаю дітям!

28 вересня видатному українському педагогу, дитячому письменнику, Василю Олександровичу Сухомлинському, виповнюється 100 років від дня народження. «Мудра людина із щирим серцем», – так називають Василя Сухомлинського, заслуженого учителя України, лауреата Державної премії імені Т. Г. Шевченка.

На честь 100 – річчя В. Сухомлинського, з метою ознайомлення учнів з життєвим та творчим шляхом видатного вчителя та письменника у шкільній бібліотеці була організована книжкова виставка «Творчість В. О. Сухомлинського – дітям».

На виставці представлені фотоматеріали видатного вчителя з своїми учнями, література про життя і діяльність В. Сухомлинського, ілюстрації до різних казок та оповідань.

Література, яка розміщена на виставці є не лише невичерпним джерелом знань, а й величезним океаном життєвого досвіду В. Сухомлинського. Вона знайомить учнів з біографією Сухомлинського, його власним педагогічним досвідом.

Твори Сухомлинського – то щирі і мудрі уроки великого душею і талантом вчителя. Вони розкривають перед нами красу навколишнього світу й рідного слова, навчають людяності й мудрості, виховують любов до літератури та почуття патріотизму.

В. О. Сухомлинський – наш сучасник, наша історія і наше майбутнє!

20180926_13405920180926_13404820180926_134008 20180926_134121