Шкільна олімпіада розпочата!

Інтелектуальний ресурс нації визначає місце країни у світовому співтоваристві. Зміцненню авторитету держави, безперечно, сприяють досягнення її громадян, зокрема перемоги у міжнародних учнівських олімпіадах. Команди школярів України щорічно беруть участь в учнівських олімпіадах.

Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів – це інтелектуальні змагання в освітньому просторі України, до яких щорічно залучається близько 3 млн. школярів. Наразі проводяться змагання з 26 навчальних предметів: українська мова і література, іноземні мови (англійська, іспанська, французька, німецька), правознавство, історія, економіка, математика, біологія, географія, астрономія, фізика, хімія, екологія, інформатика, інформаційні технології, трудове навчання (технології), мови та літератури національних меншин (російська, польська, угорська, румунська, болгарська, молдовська, новогрецька, іврит).

Змагання проходять у чотири етапи:

I (перший) етап – шкільні;

II (другий) етап – районні (міські);

III (третій) етап – обласні;

IV (четвертий) етап – всеукраїнський рівень.

У жовтні відбувається І шкільний етап олімпіад. Усі бажаючі учні нашого закладу беруть активну участь у цих інтелектуальних змаганнях. Два переможці з кожної паралелі будуть гідно представляти свій 4 НВК на міському етапі і, сподіваємося, на обласному та всеукраїнському рівнях.

Бажаємо успіхів.

Шкільна олімпіада