Шкільне свято «Ключ до успіху – 2017»

16 травня 2017 року в актовій залі школи відбулося ювілейне свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято таланту та спортивних досягнень – «Ключ до успіху».

Родзинкою свята був коровай з трьома свічками.  Перша свічка – свічка обдарованості й таланту, друга – свічка наполегливості й працьовитості, а третя – свічка жаги знань. Право запалити ці свічки надали учню 4-Е класу, переможцю ХХ Міжнародного конкурсу шкільних медіа Камінському Івану, учню 10-А класу Бондаренку Богдану та учениці 9-А класу Зайченко Катерині, переможцям обласних олімпіад.

На святі вітали кращих учнів та вчителів, які гідно представили школу на міських, обласних олімпіадах і конкурсах та обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук учні, чиї художні номери були найкращими в цьому навчальному році.

Також вітали родини дітей-переможців, які допомагали долати труднощі та підтримували своїх дітей.

А символ «Ключ до успіху – 2017» отримали учениця 10-А класу Рудницька Аліна та вчитель фізичної культури Карабут О.М.

Шкільна сходинка – це тільки перша сходинка у житті. Бажаємо школярам подальших успіхів, знайти себе в житті, щоб обраний шлях був радісним і світлим.

Шкільне свято «Ключ до успіху »