Шкільне свято «Ключ до успіху – 2018»

У день, коли сонце будить нашу землю і кличе до життя, коли все прокидається і щебечуть пташки, зібралися ми однією великою сім’єю в актовій залі, щоб привітати найкращих, гордість нашого НВК. Ми прийшли на наше спільне свято « Ключ до успіху»– свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято таланту.

На цьому святі ми відзначали  кращих учнів і вчителів, які гідно представили наш НВК на міських, обласних, всеукраїнських предметних олімпіадах і конкурсах та обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

Також вітали родини дітей-переможців, які допомагали долати труднощі та підтримували своїх дітей.

Усі переможці отримали дипломи, подарунки та грошові винагороди.

А символ «Ключ до успіху – 2018» отримали учениця 11-А класу Рудницька Аліна та вчитель фізичної культури нашого НВК – Олексій Миколайович Карабут.

Кожна людина – неповторність. Одна людина народжується з надзвичайною працездатністю,  інша одержує від Бога великий дар –  талант, а ще інша визначила мету у своєму житті, а для досягнення її потрібно дуже багато працювати, оволодівати глибокими знаннями, проходити через великі труднощі і перешкоди. І все-таки приємно, що в нашому НВК є діти та вчителі, які вміють долати ці перешкоди. І як результат – приходять до успіху.

Ключ до успіху