Шкільне свято освітніх досягнень “Ключ до успіху”

Фортуна не всім посміхається,
Є у житті лиш єдиний гарант,
Не продається і не купується
Добре ім’я, любов і талант.

Традиційно, навесні, у нашій школі відбувається велике свято  шкільної родини – «Ключ до успіху» – свято Інтелекту та Таланту. У цей день школа вітає своїх обдарованих та талановитих дітей, які мають особливі здібності у різних галузях навчальної діяльності та  перемогли  на міському та обласному рівнях в олімпіадах та конкурсах. Також вітає вчителів–наставників, які працюють з цими учнями і своєю працею примножують успіх і процвітання школи та батьків дітей–переможців. Родзинкою свята є традиційна нагорода – ключ до успіху кращому вчителю та кращому учню. У  цьому році найвищу нагороду отримали класний керівник 8 – В класу, учитель історії, Гуцаленко Марина Олексіївна за перемогу в обласному турі Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» та учень 9–А класу Пащенко Дмитро, який здобув перемогу  ІІІ-го  ступеня ІV-го  етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики.
Свято проходило в теплій, дружній атмосфері. Юні таланти школи вітали всіх піснями та танцями, а гості свята – словами поздоровлення.
Наша рідна земля славиться своїми обдаруваннями. На її просторах  звучать невмирущі слова поетів, дзвенять стоголосо пісні співаків, виграють вишиті рушники майстринь, красуються полотна художників, прославляються спортивні досягнення.  А беруть свій початок і розвиваються ці таланти в школі.

На пам’ять про “Ключ до успіху – 2016” нам залишилося багато чудових світлин, які ви можете переглянути у альбомі Google, а також завантажити свої фото- та відеоматеріали зі свята.

До нових зустрічей на «Ключі до успіху»!

Ключ до успіху 21.04.2016

Більше фото тут https://goo.gl/photos/sqV1vKMCcxjyFoVU7