Шкільний фотогурток

Уже рік як на базі нашої школи працює фотогурток, що займається підготовкою майбутніх професійних фотографів. Коло гуртківців невелике: усього 8 людей на чолі з Денисовою Надією Валентинівною. Проте це тільки допомагає нам відчути себе єдиною командою – дійсно, заняття дуже теплі та комфортні, завжди проходять цікаво та з посмішкою.

Наш керівник забезпечує нам не тільки уроки в межах класної кімнати, але й організовує заняття на пленері та у фото-студіях: ми відточували навички в Бучанському міському парку, фото-студії в Ірпені, на лісових галявинах – і навіть мороз не зупиняв наполегливих гуртківців. Нам дуже пощастило з керівником, Надією Валентинівною, яку всі знають як шкільну вчительку з правознавства, проте вона вже досвідчений фотограф, яка точно знає, як поводитися з технікою та зловити найвдаліший кадр, – щозаняття ми отримуємо купу корисної інформації щодо налаштувань фотоапарата, методів зйомки та ін. До речі, у цьому місяці ми почали вивчати Photoshop – програму, з якою має бути знайомий кожен фотограф. Загалом ми будемо раді бачити кожного охочого в дружному колі гуртка.

А тепер до найголовнішого – цього тижня на першому поверсі нашої школи проходила виставка фото-робіт гуртківців – «фотосушка». Свої роботи представили: Макаренко Аня, Пащенко Дмитро, Овчаренко Аня, Федоришина Діана, Тумаш Вероніка Олександрівна та Денисова Надія Валентинівна. Учителям та учням такий захід сподобався, кожен обрав собі фото до душі. Також усі мали змогу подивитися на цікаві «бекстейджі» – звичайні будні фотографа.

Інсталяція пройшла успішно – тож будемо й надалі радувати вас новими ідеями та фотографіями.

Фотогурток