Шкільний Х-Фактор

Лунає музика – для нас!
В садах краса осіння – це для нас!
І сонця промінь – теж для нас!
Сьогодні свято це – для нас!

26 жовтня у нашому закладі пройшов перший  етап кастингу, що має назву «Шкільний Х-Фактор» серед учнів початкової ланки. Гучними оплесками та яскравими добрими усмішками обдаровували глядачі та члени журі усіх без виключення конкурсантів, які й справді подарували всім присутнім у залі незабутні хвилини радості та естетичного задоволення. Хвилювались усі – і організатори конкурсу, і наші юні співаки, і глядачі, котрі вболівали за кожного з учасників однаково.

Журі і всі присутні в залі, мали змогу послухати неймовірно красиві пісні у виконанні талановитих школярів. А учні, в свою чергу, мали шанс проявити себе та представити свій талант на розсуд журі.

Зовсім скоро відбудеться другий етап «Шкільного Х-Фактору» і, нарешті, найкращі голоси нашого НВК зустрінуться на Гала-концерті. Тож чекаємо на зустріч із яскравими дитячими талантами, котрі з року в рік збагачують мистецьку палітру нашого закладу!

Х-Фактор