Шкільний конкурс «Лицар школи – 2016»

Наші хлопці – просто клас!

І здивують мабуть Вас.

Бо вони у нас чудові,

Сильні, мужні, просто кльові!

21 жовтня в нашій школі відбувся конкурс «Лицар школи – 2016».   За традицією ці змагання проходять серед хлопчиків 4-тих класів.

На сцену вийшло шестеро розумних, сильних, мужніх та умілих учасників,  які змагалися за титул «Лицаря Впевненості та Удачі». На учасників чекали цікаві конкурси, які вимагали від них уваги, артистизму та почуття гумору.

Дуже веселим  був конкурс «Кращий танцюрист», в якому конкурсанти  танцювали під музику, яка постійно змінювалась на іншу.  Вражало дефіле майбутніх лицарів з принцесами. Щире  захоплення викликали  вболівальники учасників турніру, які палко підтримували своїх однокласників.

В кінці свята  ведуча, Велика і Всемогутня Королева Лицарів, посвятила всіх учасників в лицарі – «Відваги», «Спритності», «Сили», «Мужності», «Честі». А переможцем, «Лицарем Впевненості та Удачі», став учень 4-Б класу Панич Остап, який отримав нагороду – Лицарський Орден.

Всі лицарі  отримали дипломи , а солодкі подарунки були вручені не тільки  хлопцям-учасникам, а й їх принцесам.

І учасники турніру, і вболівальники, та й члени журі  отримали заряд позитиву та гарного настрою від  конкурсу «Лицар школи – 2016».

Шкільний конкурс «Лицар школи »