Шкільний конкурс «Міс Україночка – 2016»

«Українська врода перед нами

У всій своїй красі цвіте.

І райдужними кольорами

Фарбує, прикрашає все!»

21 січня 2016 року у нашій школі відбувся конкурс «Міс Україночка – 2016».
На сцену вийшло семеро розумних, вмілих, гарних та артистичних конкурсанток, учениць 4-х класів, які змагалися за титул «Міс Україночка – 2016». На учасниць чекали досить складні завдання: знайомство, інтелектуальний конкурс, продемонструвати вокальні, артистичні, кулінарні та художні здібності.
Вражаючим був конкурс «Дефіле», в якому дівчатка постали в українському національному одязі, як справжні україночки – панянки. Викликали захоплення також вболівальники конкурсанток. Як же палко вони підтримували своїх однокласниць!
І хоча всі учасниці конкурсу були неперевершені, переможницею стала учениця 4-А класу Яцюк Ліза, а глядацькі симпатії дістались Клименко Уляні, також учениці 4-А класу.
Інші дівчатка теж отримали дипломи та солодкі подарунки.

Шкільний конкурс «Міс Україночка»