Свято дитинства

thumbs_sam_8012

Свято дитинства — один з найбільш незвичайних і довгоочікуваних днів для всіх випускників школи.

Цей день дозволяє дорослим дітям, випускникам школи, відчути себе маленькими, без турбот і без клопоту. Сьогодні всі просто сяяли від щастя. Дівчата були неймовірно красивими. У всіх був чудовий настрій.

Театрали на чолі з Ковалик І.М. підготували для випускників цікаву програму. Випускники брали участь у різних конкурсах та вікторині, говорили слова подяки вчителям. Учні 5-10 класів теж підготувалися до зустрічі випускників. Кожен клас подарував на згадку про школу невеличкі подарунки. Разом з учителями початкових класів випускники переглянули шкільний  альбом, а потім кожен в техніці орігамі виготовив власноруч голубів, на яких написали свої побажання.

Ось і все! Сумно і смішно дивитися на випускників в День дитинства , які, здається, тільки вчора були по-справжньому такими маленькими, і прийшли в школу, тримаючись за руку мами чи тата. Залишився лише один крок, і вони назавжди покинуть рідну школу. Тож нехай у них все вийде, адже недарма вчителі вкладали в них не тільки знання, а й вчили бути Людиною!

День дитинства