«Свято казкове – свято книжкове»

«Свято казкове – свято книжкове» – під такою назвою пройшло свято, яке відбулося 24 березня 2016 року, в актовій залі школи для першокласників. Актори – учні 5-А класу, в ролях казкових героїв пропонували школярам відгадувати загадки, називати  героїв знайомих казок, відгадати, хто з казкових героїв загубив свої речі. Першокласники повторювали правила користування книгою, отримали пам’ятку збереження книги для класу. Група танцювального колективу першокласників показала веселий танок. На цьому сюрпризи не закінчились. Відбулася прем’єра лялькової вистави казки «Колобок», яку поставили п’ятикласники. Молодші школярі отримали багато вражень від проведеного для них свята, висловили велике дякую. А найбільше задоволення отримали самі учні, адже вони старалися показати свій талант акторів.

Свято казкове – свято книжкове