Свято «Яка радість, який рай, іде Святий Миколай»

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається саме сьогодні, 19 грудня, у День Святого Миколая.

Напередодні цього дня діти пишуть листи до Чудотворця, а перед святом згадують всі свої добрі і погані вчинки, зважують: чого більше.

Сьогодні у гості до учнів 1-2-х класів завітали Святий Миколай та янголи, які побажали дітям бути здоровими і чемними, гарно навчатись і завжди, за будь-яких обставин, вірити в дива та отримали довгоочікувані солодкі подарунки.

Учні підготували вірші та пісні, які охоче розповідали Святому.

Сподіваємось, діти зрозуміли, що кожен може бути помічником Святого Миколая: бути уважними до людей, до маленьких речей, уважніше ставитися один до одного, дарувати любов, помічати довкола себе красу, насолоджуватися життям.

Вітаємо з Миколаєм!