Thanksgiving Day. День подяки.

Happy Thanksgiving Day! 👴👵👩👨👧👱🎉
Щасливого Дня подяки!

Це державне загальнонародне свято США щорічно святкують у четвертий четвер місяця листопада. Свято відзначає перший урожай, який зібрали пілігрими із Плімутської колонії у 1621 році після голодної зими в Новому Світі. Колоністи, які вижили завдяки допомозі індіанців, влаштували для себе і для них триденне святкування з молебнями подяки і бенкетом.
У 1863 році президент Авраам Лінкольн оголосив День подяки національним святом і вихідним днем; день вважається сімейним святом, — і його святкують традиційним обідом, який особливо поширений на Сході США. Обов’язковими стравами в День подяки є фарширований індик з журавлиновим соусом і солодкий пиріг з гарбузовою начинкою.

Сьогодні на уроці англійської ми також приєдналися до святкування. Учні мали змогу дізнатися про традиції святкування Дня подяки, подивитися невелику виставу про історію становлення цього свята, поспівати пісні, потанцювати та пограти в традиційну гру “The Hidden Turkey” (Схована індичка). Вчителі школи також не залишились без уваги – учні підготували для них невеликі вітальні листівки. Зрештою, всі залишились задоволені!
Ще раз всіх зі святом! 😉😊

День подяки