Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою широкого залучення дітей до вивчення та дотримання правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях з 10 по 13 травня 2017 року в школі проходив Тиждень з безпеки дорожнього руху.

Учні 1-11-х класів брали активну участь у заходах. Відповідно до тематики Тижня в школі були проведені такі заходи:

– єдиний урок з правил дорожнього руху «Дотримуйся правил – збережи  життя»;

– виставка малюнків на тему «Дорога – не для гри!»;

– виставка тематичної літератури «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»;

– вікторина «Дорожня грамота».

Питання безпеки дорожнього руху порушувалося і на батьківських зборах, зокрема для батьків було проведено лекцію «Дитина наслідує приклад батьків». Особлива увага зверталася на те, що батьки є прикладом дисциплінованої поведінки на вулиці не лише для власної дитини, але й для інших дітей.

Вся робота протягом Тижня була спрямована на підвищення поінформованості учасників навчального процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму.

Тиждень безпеки дорожнього руху