Тиждень безпеки дорожнього руху

0-02-04-f6c69d127f8d9b06859d1fae0ead460acaddc56030f6ab045e3c491b87fafdf7_c27565f6

З метою здійснення профілактичної роботи з попередження дорожньо-транспортного травматизму в НВК з 14 по 18 травня 2018 року проходив Тиждень безпеки дорожнього руху.
Класні керівники 1-11-х класів провели індивідуальні та групові профілактичні бесіди з учнями, що мають велосипеди, роликові ковзани, скейти з питань безпеки дорожнього руху.

На уроках основ здоров`я серед учнів 6-х класів пройшов конкурс на кращу карту «Моя дорога до НВК».

Учні 5-х класів розгадували кросворди, ребуси, загадки про правила дорожнього руху.

Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.

Тиждень безпеки дорожнього руху