Тиждень охорони навколишнього середовища

З 18 по 22 квітня триває тиждень охорони навколишнього середовища, кожен день якого присвячений певній проблемі. Серед них найцікавіші –  «День Землі», «День довкілля», «До чистих джерел».

Наші п’ятикласники та шестикласники, слідкуючи за новинами сайту, із задоволенням намалювали багато красивих різнобарвних малюнків на тему «Бережіть та творіть красу земну», а ми із задоволенням створили їх виставку, яку може побачити кожен  як на сайті школи, так і в самому закладі.

Учні 6-В класу разом із Старовойтовою Ларисою Василівною  провели цікавий урок-дослідження кімнатних рослин. Діти розповіли про кімнатні рослини своїх осель, а разом із учителькою вивчили правила догляду за рослинами біологічного кабінету, також підготували  цікавинки про кожну з рослин.

Тиждень охорони навколишнього середовища