Тиждень знань з безпеки життєдіяльності

0-02-04-2b36e2d61f7b798641870ddfd950a8b0d55386737380f6c132df85debcaabadd_b3850780

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.
Саме тому з метою надання дітям елементарних знань з питань особистої безпеки, вивчення правил поведінки під час надзвичайних ситуацій є потреба у проведенні профілактичних заходів. Одним з таких є Тиждень знань з безпеки життєдіяльності, який був проведений з 21.10 по 25.10.2019 року в нашому НВК.
У його рамках пройшли найрізноманітніші заходи, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я, розвиток в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя, виховання гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти.

Тиждень знань з безпеки життєдіяльності