У світі казки чарівної

Бібліотека сьогодні – цікава та приваблива зона відпочинку, комфортне місце для читання, завжди гостинно відкриває свої двері для користувачів. Казковим світом бібліотеки подорожували наймолодші – першокласники.

26 січня до бібліотеки нашого НВК завітали учні 1-Б, 1-В та 1-Г класів разом з класними керівниками.

Бібліотекарі ознайомили дітей з книжковим фондом бібліотеки, провівши захоплюючу мандрівку книжковими полицями. Також розповіли першокласникам  про правила користування книгою та бібліотекою. Цікавою родзинкою екскурсії для учнів став мультфільм «Казка про книгу», де казкові герої розповіли учням, як поводитися з книгою та берегти її.

Діти, за час екскурсії, отримали багато цікавої інформації та позитивних вражень.

Сподіваємось, з цього дня бібліотека стане для першокласників улюбленим місцем для читання.