Участь у Конференції “Українська наука в інформаційних вимірах: проблеми та перспективи”

14 квітня, напередодні Великодніх свят, у Київському планетарії відбулася Всеукраїнська науково-практична студентсько-учнівська конференція “Українська наука в інформаційних вимірах: проблеми та перспективи”.

Учні нашої школи Чумак Вероніка та Рудницька Аліна разом з Субачевою Н.В. теж взяли участь у цьому заході, метою якого є  творчий та інтелектуальний розвиток учнівської і студентської молоді, створення умов для професійного самовизначення.

Все почалося зі споглядання зоряного неба, одразу після якого було проведене пленарне засідання, де виступали науковці (Кушерець В.І., Топузов О.М., Минзар С.А., Олешко О.Г., Ющук І.П., Єфименко О.В. та багато інших) й інші учні, що теж стали переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.  І на завершення було показано цікавий і вражаючий фільм про Всесвіт.

Кожен учасник отримав сертифікат про участь у конференції.

sZSnO1yFh7Q xFpzSJpS_cQ