Учні 3-Г класу в Музеї іграшки

6 квітня  учні 3-Г класу відвідали Музей іграшки у місті Києві. Основою музейного зібрання є унікальна колекція іграшок з 30-х років минулого століття і до сьогодення. Учні мали змогу побачити ці експонати, почути історію їх виникнення, дізнатися про народних умільців, які створюють ексклюзивні іграшки з природного матеріалу. Захоплює загальна кількість експонатів – понад 15 тисяч найменувань! Деякі з них: промислові іграшки 30-х-90-х рр. ХХ ст., неповторні авторські іграшки, єдине в Україні зібрання настільно-друкованих ігор, колекція української народної іграшки.

Музей викликав безсумнівний інтерес та захоплення у дітей, для яких світ іграшки є природнім, так і для дорослих, які мають змогу потрапити у дитинство.

Музей іграшки