“Україна очима молодих”

Чи знав хтось про Бучу чи про нашу школу у Львові та багатьох інших регіонах України раніше? Мабуть, ні. Але тепер знають! 10-12 травня у Львові проводилася Міжнародна учнівська науково-практична конференція “Україна очима молодих”, де серед представників Київської області була учениця 10-А класу Рудницька Аліна.

Ось, що вона розповіла:

Одного дня мені зателефонували представники Київського обласного відділення Малої академії наук і запропонували взяти участь у цій Конференції, але для цього за декілька днів потрібно було написати тези з теми “Інвестиційний клімат мого регіону”. Звісно, спочатку було трохи страшно, але я наважилася. Виявилося, що моя робота сподобалася журі і мене запросили до Львова. Напружена робота над даною проблематикою, яку треба було поєднувати і з навчанням у школі, підготовка до виступу виснажили мене, але врешті-решт усе було готово.

Львів зустрів нас ранковим сонечком, а проводив слізьми (в останній день дощ лив як із відра). Першого ж дня нас запросили до Дзеркальної зали ЛНУ ім. І.Я. Франка, де на пленарному засіданні виступили найкращі науковці Львівської області, а другого дня виступали перед ними вже ми зі своїми доповідями. Я розповіла всім присутнім про рідну Бучу, усі були приємно вражені, а мій виступ відзначили на закритті як один з трьох найкращих у моїй секції, усі були нагороджені сертифікатом учасника та збірником тез представлених досліджень. Конференція об’єднала усі регіони (загалом приїхало 76 представників з 22 областей), тому була організована екскурсія Львовом, відвідування Меморіального музею І.Я. Франка, мінералогічного музею та перегляд опери у Львівському оперному театрі. Ця конференція дала можливість виступити, поділитися результатами мого наукового дослідження та почути відкриття інших, знайти нових друзів та познайомитися з відомими науковцями (особливо рада була зустріти Вавріна Максима Ростиславовича). Це один з небагатьох шансів для молодих вчених або тих, хто хоче займатися науковими дослідженнями, щоб поділитися досвідом та знайти однодумців. Тож, якщо ви хочете займатися наукою – займайтеся, адже зараз починається її відродження, а робимо це ми з вами!

"Україна очима молодих"